DUK
dažniausiai užduodami klausimai

Neretai sulaukiame klausimų kokius aukštalipius reikėtų rinktis, kuo skirasi pramoninis alpinizmas nuo kitų aukštalipių paslaugų ar kaip Vovo užtikrina darbų saugumą. Žemiau pateikiame atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus, tačiau jei tarp jų neradote Jus dominančio - siūlome kreiptis apačioje nurodytais kontaktais ir pažadame atsakyti į visus rūpimus klausimus!

 • Kodėl profesionalių aukštalipių paslaugos yra geriausias pasirinkimas?

  Norint atlikti aukštuminius ar kitus sudėtingus darbus sunkiai pasiekiamose vietose, reikalinga ne tik atitinkama įranga, bet ir tam tikri įgūdžiai. Aukštalipiai - patyrę ir nuolat savo įgūdžius tobulinantys specialistai, kuriems galima patikėti pačius sudėtingiausius darbus. Profesionalių aukštalipių paslaugos, net ir sunkiai pasiekiamose vietos, įvairiame aukštyje ir esant įvairioms sąlygoms, yra patikimos bei saugios.
  Įranga, reikalinga atlikti aukštuminiams darbams, yra brangi ir specifinė, todėl norėdami atlikti tokius darbus patys, turėsite apgalvoti daug skirtingų dalykų ir pasirūpinti net menkiausiomis detalėmis. Tad aukštalipių paslaugos, ne tik sutaupys Jūsų vargą, laiką, bet ir pinigus. Tai tikrai daug ekonomiškesnis ir lengvesnis sprendimas Jums.

 • Kas yra pramoninis alpinizmas?

  Pramoninis alpinizmas - veiklos rūšis, kuomet patyrę ir apmokyti alpinizmo specialistai atlieka įvairius aukštuminius darbus. Kitaip tariant, taip dar vadinamos ir aukštalipių paslaugos. Ši alpinizmo rūšis naudojama komerciniams tikslams, kuomet patyrę, savo srities profesionalai, naudodami specialią įrangą, vykdo įvairius darbus aukštyje ar sunkiai pasiekiamose vietose.

 • Kiek kainuoja Vovo aukštalipių paslaugos?

  Vovo aukštalipiai darbų kainą apskaičiuoja įvertinę kiekvieną objektą individualiai. Paslaugų įkainiai priklauso nuo darbų apimties, sudėtingumo ir terminų, prisirišimo galimybių, pastato aukščio ir struktūros. Todėl norėdami gauti kuo tikslesnį pasiūlymą, pateikite kuo daugiau informacijos.

 • Kokius aukštalipius reikėtų rinktis?

  Šiandien aukštalipių paslaugos itin populiarios, tad svarbu atkreipti dėmesį į tai, kaip jie dirba. Aukštalipiai turėtų naudotis bent 2 virvėmis, dėvėti šalmą, visi jų naudojami įrankiai privalo būti pritvirtinti, o teritorija virš kurios aukštalipiai dirba, aptverta. Visa tai reikalinga ne tik aukštalipio, bet ir užsakovo, jo turto ir trečiųjų asmenų saugumui užtikrinti.

 • Kaip Vovo aukštalipiai užtikrina darbų saugą?

  Aukštalipių darbas yra sunkus ir pavojingas, o nesilaikant esminių darbo saugos taisyklių, sukeliama rizika ne tik aukštalipiams, bet ir užsakovui. Tad, jei Jums reikalingos aukštalipių paslaugos, skirkite laiko išsiaiškinti kokią įrangą jie naudoja ir kokia dirbančių aukštalipių patirtis.
  Vovo aukštalipių paslaugos yra profesionalios, kokybiškos ir orientuotos į visišką darbo saugumą. Tai reiškia, jog ypatingą dėmesį skiriame savo darbuotojų apmokymui ir įgūdžių tobulinimui bei įrangos kokybei. Nes tik patikimi aukštalipiai ir patikima įranga leidžia užtikrinti saugų ir kokybišką darbą.

 • Kokios Vovo aukštalipių darbo valandos?

  Mūsų klientai mums svarbiausi, todėl Vovo aukštalipiai savo paslaugas, iš anksto suderinus, teikia bet kuriuo paros metu ir bet kurią savaitės dieną.

Susisiekite su mumis
 • +370 651 23 359
 • info@vovo.lt
Rekvizitai
MB "Vovus LT"
Įmonės kodas: 304377717
PVM mokėtojo kodas: LT100010558112